Kaip mes dirbame? » Kas yra semantinis branduolys

Kas yra semantinis branduolys

Semantinis branduolys – tai geriausiai charakterizuojančių svetainės siūlomas prekes arba paslaugas, kurios paskirstytos jos puslapiuose, raktinių žodžių (paieškos užklausų) sąrašas. Raktiniai žodžiai semantiniam branduoliui parenkami analizuojant svetainę, tyrinėjant liečiančių jūsų tematiką vartotojų užklausų specifiką ir statistinius rodiklius bei įvertinant jūsų srities konkurencingumo rinką. Teisingai sudarytas semantinis branduolys užtikrins svetainės patekimą į paieškos pagal raktinius žodžius rezultatų TOP`ą, kas savo ruožtu garantuoja aukštą tikslinį trafiką, o šis – atneša pelną.

Optimaliausia yra sukurti semantinį branduolį iki svetainės sukūrimo. Šiuo atveju jis bus jūsų projekto karkasu. Iš pradžių nustatomi raktiniai žodžiai, pagal kuriuos vartotojai ieško informaciją apie tai, kas atitinka jūsų tematiką. Šių paieškos užklausų pagrindu apgalvojama ir sudaroma būsimos svetainės struktūra. Toks požiūris užtikrins navigacinės schemos taisyklingumą, sistematizuos informacijos paskirstymą svetainėje bei garantuos, kad jūs nepraleisite nei vienos temos, kuri ateityje pritrauks į jūsų svetainę lankytojų srautą.

O jeigu jūs jau turite veikiančią svetainę, tai gautas semantinis branduolys nustatys jūsų svetainės struktūros spragas, parodys kokių skyrelių ir temų svetainėje trūksta. Papildomų SEO optimizuotų straipsnių rašymas pagerins jūsų svetainės pozicijas pagal praleistas paieškos užklausas ir atneš papildomą tikslinį trafiką.