Kam reikalingas SEO kopyraitas

Pats svarbiausias dalykas pildant bet kurią svetainę yra suprasti, kokį vaidmenį atlieka tekstas. Pirma, jis turėtų informuoti vartotoją apie jūsų kompaniją ir siūlomas paslaugas. Bet pats svarbiausias dalykas – tai įtikinti lankytoją nupirkti jūsų produkciją arba pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. Paprasčiau tariant, nuo teksto priklauso jūsų pelnas.

Tam, kad interneto tinklo vartotojai galėtų patekti į jūsų svetainę, ji turėtų užimti geras pozicijas paieškos sistemų rezultatuose. Todėl svetainės optimizavimas paieškos sistemoms yra būtinas, o SEO kopyraitas yra neatskiriama jo dalis.

Svarbiausia SEO optimizuoto teksto užduotis yra svetainės reitingo paieškos sistemose didinimas.. Tam, kad pasiekti šį tikslą, reikia, kad tekste būtų raktiniai žodžiai (pagal kuriuos vartotojai gali rasti svetainę darydami užklausas paieškos sistemose), taip pat turėtų būti laikomasi 2-iejų taisyklių: tikslus raktažodžių skaičiaus ir viso teksto apimties santykis ir taisyklingas raktinių žodžių paskirstymas. Tačiau tuo pačiu jūsų tekstas turėtų išlikti informatyvus ir patrauklus potencialiems klientams.

SEO kopyraitas padeda pagerinti svetainės pozicijas paieškos sistemų rezultatuose pagal iš anksto nustatytas užklausas ir padidins svetainės lankytojų konvertavimo į realius pirkėjus procentą.

SEO kopyraitas skirstomas į du pagrindinius tipus:
1) SEO optimizuoto teksto rašymas svetainės užpildymui. Tai informaciniai reklaminiai tekstai, kurie pasakoja apie jūsų kompanijos prekes ir paslaugas. Šie tekstai turėtų įtikinti vartotojus, kurie atėjo į jūsų svetainę, pasinaudoti būtent jūsų pasiūlymais. Suteikiamos informacijos apimties didinimas ir teisingas nuorodų į informacines medžiagas perskirstymas padeda pagerinti svetainės pozicijas.
2) SEO optimizuotų straipsnių rašymas išoriniams resursams. Bonusu taps ne tik papildoma reklama ir vartotojų perėjimas į jūsų resursą, bet taip pat ir savarankiškas svetainės augimas paieškos sistemų rezultatuose pagal raktinius žodžius, įeinančius į patalpintus straipsnius.

Nusprendę užsakyti SEO kopyraitą, jūs gausite ne tik užsakytą tekstą, bet ir garantiją, kad jūsų svetainė bus atpažinta paieškos sistemomis kaip naudinga ir informatyvi, kas pagerins jos reitingą kitų svetainių atžvilgiu, o tai padidins lankytojų – jūsų būsimų klientų – srautą.