Kaip mes dirbame? » Kam reikalingas išorinis svetainės optimizavimas?

Kam reikalingas svetainės optimizavimas paieškos sistemoms?

Jūsų svetainės vartotojai niekada nesužinotų apie jos egzistavimą patys. Greičiausiai tam, kad gauti reikiamą informaciją, jie pasinaudojo kokia nors paieškos sistema (Google, Yandex ir t.t.) ir paieškos rezultate pateko į jūsų svetainę.

Jūs galite pastebėti, kad įvedus paieškos eilutėje kokią nors užklausą sistema atvaizduoja didžiulį rezultatų kiekį. Praktika rodo, kad vartotojas peržiūri tik 3-is pirmuosius paieškos rezultatų puslapius, o dažniausiai apsiriboja pirmomis 5-iomis nuorodomis. Vidinė svetainės optimizacija bei jos optimizavimas paieškos sistemoms reikalingi tam, kad svetainė užimtų pirmąsias pozicijas paieškos rezultatų sąraše.

Žinoma, jūs patys galite pabandyti vykdyti išorinį svetainės optimizavimą savo rankomis. Tačiau tam tikrų žinių jums vis dėl to prireiks. Paieškos sistemų algoritmai nuolat keičiasi, todėl neužtenka tik kartas nuo karto pasidomėti šiais pokyčiais ir būtina nuolat juos sekti. Dėl šios priežasties tik profesionalai gali atlikti kokybišką svetainės optimizavimą paieškos sistemoms, o neturintis atitinkamos patirties žmogus gali tik pakenkti jūsų svetainei.

Tik nuolat besipraktikuojantis ir kasdien papildantis savo žinių bagažą SEO optimizatorius (išorinio svetainių optimizavimo specialistas) yra pajėgus iškelti svetainę į pirmą paieškos sistemų puslapį. Jūs galėsite deramai įvertinti mūsų komandos atliekamo svetainių vidinio ir išorinio optimizavimo privalumus.